💣 AKCE ČERVENEC 👉 DPH MÍNUS = SLEVA 21 % NA CELÝ SORTIMENT S KÓDEM DPHMINUS21 💣

Představení série

Modulární pohovky Clovis – flexibilní jako váš život

Clovis – toto jméno znamená výjimečné a moderní sedací soupravy, které nabízejí mnohem více než jen rozmanitost, kvalitu nebo stylový a nadčasový design. Díky jednoduchému modulárnímu systému se Clovis dokonale přizpůsobí vašemu životu a nekomplikovaně se znovu a znovu rozrůstá podle vašich požadavků. Ať už jako praktická rohová pohovka do vašeho prvního malého bytu, nebo jako obrovská XXL verze do vašeho vlastního domu – díky flexibilně kombinovatelným modulům si můžete splnit téměř jakýkoli sen o pohovce. Díky flexibilně namontovatelným područkám můžete modulární pohovce Clovis dodat individuální nádech nebo rozšířit sedací plochu zcela podle svých potřeb pomocí odpovídajících taburetů. Vždy přesně podle vašich představ. Protože modulární pohovka Clovis znamená prostor, svobodu a společenskost. Díky mnoha nádherně měkkým polštářům znamená bezpečí a teplo. Díky vysoce kvalitnímu čalounění šetrnému k zádům a potahovým látkám, které jsou šetrné k pokožce a snadno se udržují, zajišťuje Clovis mnoho hodin pohodlí bez ohledu na to, kterou modulární verzi si pro svůj obývací pokoj vyberete.

DELIFE Tip:

Sestavili jsme čtyři základní modely, které vám můžeme dodat se stoličkami a/nebo područkami podle vašeho přání. Pokud si chcete z našich modulů sestavit vlastní variantu nebo potřebujete více stoliček a područek, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme & poskytneme vhodnou nabídku!

Od rohové sedačky až po obývací pohovku XXL – s naší modulární řadou Clovis máte na výběr.

Díky svému nadčasovému designu, nádherným decentním barvám a snadno sestavitelnému modulárnímu systému se Clovis hodí do každého obývacího pokoje. Abychom vám poskytli prvotní představu o možnostech modulárního systému Clovis, sestavili jsme čtyři základní modely, které můžete podle potřeby rozšiřovat. Od elegantní rohové sedačky do menšího útulného bytu až po působivě velkou obývací krajinu XXL – naše modulární sedačky se vždy ukáží z té nejlepší stránky.

Prvky

Otoman
vlevo nebo vpravo

185 cm x 100 cm x 67 cm

(délka x šířka x výška)

Střední část otomanu

100 cm x 100 cm x 67 cm

(délka x šířka x výška)

Stolička

100 cm x 83 cm x 40 cm

(délka x šířka x výška)

Boční panel

100 cm x 10 cm x 57 cm

(délka x šířka x výška)

Rohová sedací souprava – Moderní rohová sedací souprava s potenciálem růstu

V menších obývacích pokojích se rohová verze naší pohovky Clovis velmi dobře vyjímá. Podle svých potřeb si k tomuto rohovému čalouněnému nábytku můžete vybrat levý nebo pravý otoman, který lze skvěle začlenit do stávajícího vybavení. Rohová sedací souprava Clovis zaujme svým příjemně nadčasovým designem, který je lákavý, ale ne objemný. Šířka rohové sedací soupravy Clovis je s 200 cm menší než šířka obývací krajiny Clovis, ale i tak je dostatečně velká na to, aby poskytla pohodlné posezení nejméně 3 osobám. S odpovídajícím taburetem můžete otoman rozšířit o celých 98 cm a poskytnout tak ještě více míst k sezení. Zároveň lze taburet přesunout k pohovce Clovis a vytvořit tak velkou rozkládací plochu, která je ideální pro nedělní posezení na gauči a v případě nouze se na ni vejde i spící host. U rohové pohovky Clovis se můžete rozhodnout pro přídavnou područku, kterou lze připevnit na obě strany rohové pohovky.

DELIFE Tip:

Praktický tvar písmene L této varianty Clovis je vynikající pro byty se šikmými stropy, protože snadno vyplní jinak prázdné rohy.

Sedací souprava – klasika mezi exkluzivními sedacími soupravami

Naše varianta Clovis ve tvaru písmene U je vhodná zejména do větších obývacích pokojů, ale také do menších místností, kde má být pohovka důsledně umístěna uprostřed. Navzdory své impozantní šířce 3 m a hloubce 1,85 m působí obývací pohovka Clovis překvapivě půvabně a opticky nezmenšuje místnost tak, jak to často dělají jiné obývací pohovky této velikosti. Působivý tvar písmene U je ideální pro velké rodiny a osoby, které často přijímají mnoho návštěv. Taburet, který si k němu můžete objednat, lze použít buď jako další prodloužení tvaru U, jako další čalouněné sedátko, nebo jako doplněk ke konferenčnímu stolku. Nebo můžete tvar U uzavřít taburetem a získat extravagantní velkou pohovku v superlativech! Pohodlně se na ní může natáhnout až 5 osob a strávit příjemný večer sledováním televize a vždy se najde dost místa i pro spontánní noční návštěvu. Tato královská pohovka se dodává s celkem 12 polštáři, které můžete libovolně rozdělit, abyste si ve svém království vytvořili dokonalé místo. V závislosti na vašich preferencích můžete přidat další pohodlí a styl pomocí flexibilně namontovatelné područky.

DELIFE Tip:

Mějte prosím na paměti, že do obývacího prostoru Clovis lze uvažovat pouze o velmi úzkých a malých konferenčních stolcích. Pro zajištění dostatečného prostoru pro nohy proto doporučujeme klasický konferenční stolek zcela vynechat a použít boční stolky po stranách.

Sedací souprava XL – když potřebujete trochu více obytného prostoru

Naše varianta XL Clovis s šířkou celé čtyři metry vás jednoduše přiměje strávit chvíle odpočinku ve své vlastní třídě. Luxusní obývací část ve tvaru písmene U vás bude hýčkat 24 polštáři, 2 otomany a 2 středovými díly, čímž vznikne mimořádně široká sedací plocha, na které má celá rodina mimořádně mnoho místa. Právě tato široká sedací plocha také zajišťuje, že je zde stále dostatek místa pro středně velký konferenční stolek, aniž by byl omezen prostor pro nohy. Pohovka Clovis XL je naprosto vysněnou pohovkou pro všechny, kteří mají středně velký až velký obývací pokoj a chtějí svou pohovkou působivě podtrhnout jeho charakter. K sedací soupravě XL máte navíc možnost dokoupit taburety a područky. Pokud se rozhodnete pro dva taburety, můžete několika jednoduchými kroky vytvořit Velkou pohovku, která nemá na trhu konkurenci, co se týče prostoru a útulnosti.

DELIFE Tip:

Pokud máte v obývacím pokoji dostatek místa, zkuste modulární sedací soupravy Clovis v místnosti nechat volně stát. Každý modul je čalouněný věrně až k opěradlu a umocňuje tak mimořádně elegantní dojem.

Sedací souprava XXL – Obr mezi sedacími soupravami

S naší XXL verzí pohovky Clovis zcela nově definujeme pojem pohovka snů. Protože Clovis XXL je prostě gigantický luxus. Nekonečné množství prostoru na ležení, obrovské množství polštářů a prostor, který jste si dříve nedokázali představit, dělají z Clovis XXL působivý ukázkový kus nábytkářského umění. V sedací soupravě Clovis XXL jsou tři dlouhé moduly propojeny dvěma krátkými moduly. Výsledkem je extravagantní tvar písmene U, který se vzrušujícím způsobem začlení do vašeho obývacího pokoje a znovu a znovu vyvolá rozruch. Clovis XXL, navržený s černou strukturovanou látkou a bílou nebo černou imitací kůže podle přání, rozvíjí při všech svých rozměrech sofistikovanou eleganci, která nikdy nepůsobí okázale. Tuto obří pohovku lze samozřejmě rozšířit o další moduly, taburety nebo přídavnou područku. Přesně tak, jak se vám to líbí, a dokud Clovis nesplní vaši osobní definici luxusu!

DELIFE Tip:

Standardní modely Clovis XXL jsou k dispozici v černé a černobílé barvě. Na pohovku XXL však můžete povýšit i jakoukoli jinou variantu pohovky Clovis. Stačí nás kontaktovat. Společně najdeme dokonalý model Clovis pro váš obývací pokoj.

Z jakých barevných variant si mohu vybrat pohovky Clovis?

Barvy naší řady Clovis jsme pro vás sestavili tak, aby se všechny varianty daly mimořádně snadno kombinovat s jakýmkoli stylem interiéru a aby i po novém nátěru skvěle zapadly do vašeho domova. Proto jsme pro naši kolekci Clovis zvolili neutrální, střídmé barvy, jako je šedá, černá a hnědá. Nejenže tyto odstíny zůstanou navždy trendy, ale také spolehlivě skryjí nejednu skvrnu. U některých černých a šedých modelů jsme korpus obalili kontrastní bílou umělou kůží. Tato barevná volba je ideální pro ty, kteří chtějí svou pohovku vystavit na odiv.

Šedá texturovaná tkanina

Černá strukturovaná tkanina

Šedá plochá vazba

Hnědý mikrovelur

Černý mikrovelur

Jaké je čalounění pohovky řady Clovis?

Všechny pohovky řady Clovis mají čalounění z vysoce kvalitního pružinového jádra bonell s hustou pěnovou výplní na horní straně. Díky pružinovému jádru bonell je každá pohovka velmi robustní, zatímco pěna poskytuje příjemnou pevnost. Vzhledem k tomu, že je pohovka Clovis určena pro vaše každodenní používání, zvolili jsme stupeň tvrdosti šetrný k zádům, který není příliš měkký, a proto umožňuje dlouhé a bezproblémové sezení.

Tip DELIFE:

I když má každý z nás své oblíbené místo na pohovce, je důležité u každé pohovky, zejména v prvních týdnech, pravidelně měnit polohu, aby se zabránilo prosedání nábytku!

Co jsou to vlastně oděrové cykly a proč jsou tak důležité při nákupu pohovky?

Cykly oděru jsou důležitou kvalitativní vlastností všech látek používaných k potahování čalouněného nábytku. Jsou nejdůležitějším klíčovým údajem, který určuje, jak je látka odolná proti opotřebení, a jak je tedy vhodná jako potahová látka na pohovky, rozkládací pohovky nebo křesla do obývacího pokoje. Cykly oděru se měří tzv. metodou Martindale, proto se často označují jako Martindale. Při této metodě se vlněná tkanina tře o potahovou látku stálým tlakem, dokud nevykazuje viditelná poškození, jako jsou trhliny a díry. Čím vyššího počtu cyklů oděru se dosáhne, tím je tkanina pevnější a odolnější. Při nákupu nové pohovky byste se proto měli krátce zamyslet nad tím, jak často, jak intenzivně a jak dlouho chcete pohovku používat. Při nákupu pohovky doporučujeme dbát na to, aby počet oděrů byl alespoň 15 000. Cokoli pod touto hodnotou není vhodné pro každodenní používání a poměrně rychle vás rozesmutní. U našich pohovek Clovis se nemusíte obávat, zda vámi vybraná potahová látka dlouho vydrží, protože jak použitá strukturovaná látka, tak mikrovelur se vyznačují vynikajícími hodnotami oděru.

Odolnost proti oděru u modelů Clovis s texturovanou tkaninou:

Textura tkaniny dosahuje 30 000 cyklů oděru. Tato hodnota je odborníky doporučována pro veřejné použití a náročné použití, například ve velmi rušné restauraci.

Odolnost proti oděru u modelů Clovis s mikro semišem:

Náš mikrovelur dosahuje dokonce 50 000 cyklů oděru. Tato tkanina by byla vhodná i pro vybavení veřejné dopravy. Pro ty jsou totiž vyžadovány potahové látky s hodnotou oděru 40 000 a více.

Područky a taburety pro Clovis – Nastavte si praktické akcenty podle svého vkusu

S naší modulární řadou Clovis máte vždy na výběr a můžete se svobodně rozhodnout, zda potřebujete další taburet nebo chcete přidat klasické akcenty s další područkou. Nebo jednoduše obojí.

Loketní opěrka

  • Vždy lze flexibilně namontovat na obě strany zařízení Clovis.
  • Pro elegantní a stylový vzhled
  • Vhodné zejména pro lidi, kteří rádi čtou nebo prohlížejí na tabletu.
  • Područky lze kdykoli doobjednat

Stolička

  • Možné jako další sedadlo
  • Možné jako prodloužení otomanu
  • Jako náhrada klasického konferenčního stolku
  • K vytvoření většího prostoru pro ležení
  • Můžete si také zakoupit druhý nebo třetí taburet

Levý nebo pravý otoman – u modulární pohovky Clovis záleží na vás.

Tip DELIFE:

U modulárního systému Clovis si můžete vždy vybrat mezi levým a pravým otomanem. Oba lze podle potřeby rozšířit o další otomany. A pokud si raději objednáte pohovku ve tvaru písmene U, pak si jednoduše vyberte jeden otoman pro každou stranu. Stačí nás kontaktovat – rádi vám poradíme telefonicky, e-mailem nebo na chatu, a to vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00! V prvních týdnech je důležité pravidelně měnit polohu, aby se nábytek neprohýbal!

Loketní opěrka

Stolička

Jak čistit a pečovat o pohovky Clovis?

Především chceme, abyste si svou pohovku Clovis užívali, aniž byste museli investovat spoustu času do péče a čištění. Proto jsou potahové materiály, které používáme – strukturovaná látka, imitace kůže a mikrosemiš – obzvláště snadné na údržbu a velmi snadno se čistí. Na správnou péči nebudete potřebovat mnoho času, ale je důležité, abyste jednotlivé kroky péče prováděli co nejpravidelněji, aby vaše pohovka Clovis zůstala dlouho zářivá a krásná. Pro náš čalouněný nábytek Clovis doporučujeme následující postup:

Krok 1: Jednou denně polštáře protřepejte a dlaněmi vyhlaďte případné drobné vlnky. Jedná se o jednoduchý a účinný způsob, jak zajistit, aby se látky nedeformovaly v důsledku jednostranného namáhání.

Krok 2: Vysávejte pohovku Clovis každý týden vysavačem. Použijte k tomu speciální hubici na čalounění. V rozích a na okrajích se často nachází nečekané množství nečistot, které je třeba z hygienických důvodů rovněž odstranit. Povrchy imitace kůže můžete otřít destilovanou vodou a měkkým hadříkem (nikoli hadříkem z mikrovlákna). Zejména pokud doma nosíte boty, může dojít k zašpinění těla imitace kůže pohovky Clovis, které však lze snadno setřít.

Krok 3: Přibližně každé 3 měsíce oceníte ošetření umělé kůže běžně dostupným ošetřujícím přípravkem. Díky tomu zůstane příjemná a měkká na dotek. Pečlivě si přečtěte pokyny k péči a dodržujte je, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Jak odstraním skvrny z pohovky Clovis?

Ať už se jedná o čokoládu, víno nebo pomerančový džus – všechny skvrny je třeba vždy co nejrychleji odstranit. Čím hlouběji do tkaniny proniknou, tím obtížnější může být jejich odstranění, zejména u mikrovelurových a jiných plochých tkanin. U potahových látek sedaček Clovis se nejprve pokuste nasát co nejvíce tekutiny z látky pomocí kapesníku, kousku toaletního papíru nebo kuchyňské role. Teprve když na papíru již nejsou vidět žádné zbytky tekutiny, měli byste přestat a skvrnu jemně odstranit měkkým hadříkem a jemnou mýdlovou vodou. Poté skvrnu otřete do sucha jiným hadříkem nebo v případě potřeby použijte fén. Nezkoušejte štěstí s agresivními čisticími prostředky nebo dokonce bělidlem! Litovali byste toho!

Tip DELIFE:

Pokud vaše voda z kohoutku patří k těm tvrdším, doporučujeme použít destilovanou vodu z obchodu pro kutily. Tímto způsobem minimalizujete riziko vzniku ošklivých skvrn od vody!

Kam nejlépe umístit pohovku Clovis?

V zásadě můžete svou novou pohovku Clovis samozřejmě umístit tam, kde a jak vám to nejlépe vyhovuje. Pokud se však budete řídit i těmito drobnými radami, ochráníte svou pohovku před škodlivými vlivy a zajistíte tak, že vaše pohovka bude i po dlouhé době neustálého používání vypadat téměř jako nová:

Tip DELIFE:

Nechte slunce rovnoměrně svítit na vaši pohovku, takže změna barvy bude téměř nepostřehnutelná!

Nákupní průvodce Clovis – Váš modulární konfigurátor pohovky