O nás

Seznamte se s historií naší společnosti a poznejte náš tým! Nechte se inspirovat naší vášní pro nábytek a vytvořte si své vlastní vysněné bydlení.

Delife | O nás

Pro váš vysněný interiér

Německou značku DELIFE založili bratři Kirchnerové v roce 2008 v návaznosti na dlouhou rodinnou tradici v nábytkářském průmyslu. Tato značka se zrodila se z vášně pro stylový a luxusní nábytek. Je nám ctí, že můžeme tohle poselství šířit dál jako výhradní zástupci pro Českou i Slovenskou republiku.

Značka DELIFE je prodávána zejména online, a tak může být tento kvalitní nábytek daleko levnější, než když je prodáván standardně přes kamenné prodejny.

DELIFE – 15 let nadšení, které přerostlo ve světovou značku

Bratři Maxmilian Kirchner a Nicki Kirchner už od začátku věděli, že nechtějí vyrábět a prodávat běžné věci a že svůj originální nábytek chtějí prodávat hlavně online. Své zkušenosti, nadšení a vášeň pro všechno krásné spojili v uznávanou značku, která si velmi rychle vydobyla své pevné postavení nejen v Německu, ale i v jiných zemích Evropy.

 

I my chceme šířit kvalitu, design a vytříbenost

Dohromady máme v oblasti stavebnictví, designu a zařizování interiéru desítky let zkušeností. Stojí za námi úspěšné projekty jako například stavební firma stavba&design, postavili jsme a provozovali prodejny nábytku KARE a máme na kontě i další úspěšné projekty. Naším denním chlebem bylo a je posuzování toho, zda je daná značka dostatečně kvalitní, aby byl náš klient vždy spokojený s výsledkem.

Na podzim roku 2022 jsme se rozhodli, že chceme DELIFE nabízet zákazníkům na českém a slovenském trhu, protože nás zaujalo zejména kvalitní zpracování výrobků, jejich design, přijatelná cena a hlavně, že prakticky vše je skladem. Vlastně tu doposud nic podobného nebylo. Postavili jsme tedy online e-shop a chceme, abyste se v něm cítili stejně pohodlně jako v kamenné prodejně nábytku. A uděláme pro to všechno.

Německá důkladnost a originalita za dostupnou cenu

Značka DELIFE se zaměřuje na výrobu kvalitního a luxusního nábytku, který je nadčasový a každý měsíc představí desítky nových produktů. Nabízí stále nové a nové nápady, materiály a různé interpretace tvarů a barev.

S elegantními a funkčními kolekcemi DELIFE si každý může dovolit jednoduše doladit interiér přesně podle svých představ.


Leoš Sadil
zakladatel stavba&design
25+ let zkušeností v oboru
člen Czech Deco Team

Ondřej Farana
account management
interiérový designér
člen Czech Deco Team

Pohovky

Vyberte si z široké nabídky sedaček do celého bytu nebo domu

Stoly

Ať už hledáte velký stůl do jídelny, nebo jen malý odkládací stolek

Skříně

Široký výběr skříní a komod do každé domácnosti.

Vzorkovna

Adresa

stavba&design s.r.o.

 

Provozujeme internetový obchod s nábytkem DELIFE, stavíme a rekonstruujeme domy a byty.

 

Za Mototechnou 2749/37, Praha 5

Česká Republika

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.