Představení série

Dream

Kolekce postelí Box Spring

Spánek individuálně - Nový systém postelí Dream box spring

Další systém z řady DELIFE zajišťuje ještě větší individualitu a ještě méně kompromisů při nákupu nábytku. Středový prvek v ložnici si můžete nakonfigurovat podle svých potřeb a objednat si ho až domů v několika krocích, pohodlně a zdarma v rámci Německa. Ať už jde o čelo postele, barvu nebo matraci – s postelovým systémem DREAM si můžete sestavit dokonalou postel s pružinovou skříní v několika málo krocích. Díky výběru z několika čel s různým prošíváním, matrací a topperů s různými stupni tvrdosti a široké škále různých látek v nejkrásnějších barvách se sny o bydlení stanou skutečností. Vybrat si můžete dokonce i odpovídající opěrné nohy k posteli. Protože u tak důležitého kusu nábytku, jako je postel, pro nás kompromisy nepřipadají v úvahu.

Náš systém Dream box spring - Přehled výhod snů

Dream - Well, Fine nebo Great

Nejen vizuálně, ale i prakticky. Čelní desky kolekce DREAM dotvářejí vzhled skříňových pružin a nabízejí vítanou možnost pohodlně se opřít při čtení nebo sledování televize. Čalouněná čela jsou dokonale sladěná s různými modely, co se týče barvy a velikosti, a jsou k dispozici s různým prošíváním, které se hodí ke každému stylu.

Zatímco čelo postele Dream-WELL s moderní jednoduchostí lze snadno kombinovat s téměř všemi styly vybavení, modely Dream-FINE a Dream-Great vytvářejí stylové akcenty.

Dream - Well

Dream - Fine

Dream - Great

Pro snový spánek - matrace a toppery od Dream

Protože se požadavky na pohodlí při spánku značně liší, postarali jsme se o to, aby náš postelový systém DREAM vyhovoval všem preferencím díky různým matracím a topperům.

Pro optimální pohodlí - Matrace a toppery Dream

Skříň postele je u každého modelu vybavena příjemným a robustním pružením Bonell. Pro pocit z ležení jsou však rozhodující jednotlivé matrace a toppery.

Základní topper

Prémiový topper

Základní matrace

Prémiový topper

Konečně si můžete vybrat, jak chcete na pohovce sedět a odpočívat! Protože u pohovky Sirpio vám nabízíme možnost volby hloubky sedáku L a XL, takže se můžete rozhodnout, zda chcete sedět opravdu pohodlně, nebo nekonečně uvolněně.

Schránky na sny

Základ postele DREAM tvoří pevný rám postele s bonellovými pružinami. Vnější strany jsou příjemně měkce polstrované a pečlivě čalouněné látkou podle vašeho výběru.

Lůžkový systém září všemi barvami - tkaniny Dream

Tkaniny z mikrovlákna

Díky lehce duhovému vzhledu má látka stylový starožitný vzhled. Tkanina z mikrovlákna se navíc mimořádně snadno udržuje a je odolná. Povrch připomínající velur je obzvlášť měkký, a proto příjemný k pokožce. Látky se hodí zejména k vybavení v oblíbeném industriálním stylu, ale lze je skvěle zakomponovat i do moderních ložnic.

Antracit

Hnědá (100% polyester)

Černá (92 % polyester / 8 % nylon)

Námořnická modř (92 % polyester / 8 % nylon)

Šedá (92 % polyester / 8 % nylon)

Růžová

Taupe

Mikrovlákno stříbrošedé

Žulově šedá

Kamenná šedá

Béžová

Khaki hnědá

Pastelově modrá (100% polyester)

Plochá vazba

Tkaniny, které nemají vlas, tj. jsou spíše hladké a rovné, se nazývají ploché vazby. Tyto tkaniny jsou považovány za velmi flexibilní při používání a snadno se udržují. Ať už se jedná o pohovku, křeslo nebo postel, tento materiál se ve světě nábytku vyskytuje vždy. Při péči o tento materiál jej nečistěte příliš agresivně, protože to může vést k žmolkování.

Napodobenina kůže

Klasická imitace kůže nejvyšší kvality je na dotek obzvláště hladká a měkká, ale na rozdíl od pravé kůže se velmi snadno udržuje. Díky své nadčasové eleganci a decentním, rafinovaným barvám promění tato potahová látka vaši postel Dream v působivě krásný kus nábytku.

Taupe

Šedá

Černá

Bílá

Antracit

Tmavě hnědá

Imitace kůže

Naše speciální imitace kůže vypadá téměř jako pravá kůže, ale je příjemně hřejivá a obzvlášť měkká k pokožce. Látka je úžasně pevná a snadno se udržuje a ve vaší ložnici působivě vynikne Dream.

Od hlavy (části) k patě - Nohy Dream

Lůžka DREAM lze zcela přizpůsobit, i ten nejmenší díl si můžete vybrat z několika verzí. Od nenápadných černých plastových nohou, díky nimž se postel zdánlivě vznáší, až po efektní dřevěné nohy – každý si najde něco pro sebe.

Kromě vzhledu a materiálu se nožky liší také výškou, což vám umožní ovlivnit výšku postele nebo sedačky a přizpůsobit si ji svým potřebám.

Plastové nožičky v barvě hliníku

Robustní plastová základna má propracovaný saténový povrch a zaujme nadčasovou hliníkovou barvou. S výškou 6 cm podpírá postel zdánlivě beztížně.

Přírodní dřevo

Kousek přírodniny uvolňuje vzhled masivní postele a poskytuje malé vizuální zvýraznění.

Kov / plast chrom

Tato noha dodává posteli konečnou podobu. Chromovaný povrch působí elegantně a mimořádně moderně.

Dreamy ve všech velikostech - rozměry postelí Dream

V našem systému pružinových boxů si samozřejmě můžete vybrat z několika velikostí. Zatímco délka boxu je vždy standardních 200 cm, můžete si vybrat z následujících šířek:

Samotný prostor je příjemný, ale vejdou se do něj i dvě osoby.

Pohodlná střední velikost, která zhruba odpovídá americké velikosti queen.

Velkorysá a velmi běžná lehací plocha pro klasickou manželskou postel

Péče a tipy pro dobrý spánek v posteli Dream box spring

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.