Představení série

Famke

Městský styl se stává přirozeným

Přírodní půvab se snoubí s filigránským stylem - nábytková řada Famke

Jedinečná série Famke přináší do vašeho domova nový, městský vzhled. Přímočará a přitom přirozeně hravá. Střídmá, a přesto přitahuje pozornost. Sympaticky přízemní, a přesto jemná a lehkonohá. Kolekce Famke spojuje protiklady a vytváří působivou harmonii. Kov se potkává s mangovým dřevem. Klasická, klidná černá se snoubí s živým vzorem rybí kosti v zářivém odstínu teaku a městská praktičnost dostává nový, přirozeně krásný nátěr. Přemýšlí nad bariérami a hranicemi a Famke působivě ukazuje, že dokonalost ví, jak kombinovat kontrasty.

S Famke se mangové dřevo stává uměleckým dílem

Vyzkoušejte novou řadu městského nábytku DELIFE všemi smysly s Famke

Famke - Takto neobvyklá je nová řada nábytku

Vrchol série Famke - složitý vzor rybí kosti

Složitý vzor rybí kosti Famke upoutá každého a dodává kusům nábytku jedinečný dynamický a svěže přírodní vzhled, který umí příjemně obohatit každou místnost.

Hřejivá živost a chladná elegance - Famke kombinuje účinné kontrasty.

Teaková barva
Flambovaná čela září teplým teakovým odstínem, který vytváří mimořádně příjemnou atmosféru a působivě zdůrazňuje přirozenou sílu a zářivost nábytku z masivního dřeva.

Černá barva
Filigránský korpus byl důmyslně zabalen do klasické černé barvy. Zdůrazňuje jemný design, podtrhuje čela v barvě teaku a dodává sérii jemný a nadčasový nádech.

Lehkost - kovový rám řady Famke.

Filigránský rám s ližinami z černého kovu s práškovým nástřikem šikovně dotváří design řady Famke. Dokonale ladí s černým korpusem, zajišťuje pevný stojan a přináší vizuální lehkost.

Famke - Kompletní série pro váš nejkrásnější domov

Ať už chcete designový kousek z řady Famke vystavit jako samostatný kus nábytku, nebo si jím zkrášlit každou místnost ve svém domě – jako vždy u DELIFE je volba na vás! Jedinečná série se totiž skládá z příborníků, vitrín, nízkých skříněk, polic a dokonce i nástěnných zrcadel – takže vždy najdete přesně ten kus nábytku, o kterém jste vždy snili.

Příborníky

Příborníky řady Famke skvěle vyniknou v každé vaší místnosti a nadchnou nejen svým působivým designem s plamennými čely a vzorem rybí kosti, ale také velkorysým a promyšleným prostorem. Najděte si svůj oblíbený model a nechte se každý den znovu a znovu překvapovat, jak krásný může být kus nábytku.

Nízké skříňky

Televizní stolky řady Famke zaujmou svým působivým vzhledem a promyšlenou funkčností. Jsou k dispozici v různých velikostech, takže najdete přesně takový nízký stolek, který vám a vašim potřebám dokonale vyhovuje. Ať už se jedná o dvířka bez úchytek, velkorysé zásuvky nebo otevřené přihrádky s praktickými kabelovými kanály – díky stolku Famke budou televizní příslušenství, osobní dokumenty nebo herní konzole vždy přehledně a bezpečně uloženy.

Vitrína

Vitrína Famke je ideálním místem, kam můžete umístit všechny své oblíbené kousky ve správném světle. Díky 10 otevřeným přihrádkám poskytuje dostatek prostoru pro knihy, květiny nebo dekorativní předměty a vytváří přitažlivě krásný a osobitý vzhled vašich čtyř stěn. Za dvěma dvířky bez úchytek najdete také spoustu úložného prostoru pro vše, co by mělo zůstat skryto před zvědavými pohledy.

Skleněná vitrína

Prosklená vitrína z řady Famke vás potěší svým velkým korpusem vybaveným dvěma skleněnými dvířky, který září elegantní černou barvou a poskytuje dokonalé pozadí pro vaše reprezentativní dekorativní předměty. Vzor rybí kosti na dvou zásuvkách je zde nenápadně střídmý, takže pohled bude vždy upřen na vaše oblíbené dekorativní kousky.

Nástěnná police a zrcadlo

Pokud hledáte elegantní vylepšení a zároveň optické zvětšení vašich stěn, pak jsou nástěnná police nebo nástěnné zrcadlo Famke to pravé. Fládrované bočnice se vzhledem rybí kosti dovedně přitahují pohled vzhůru a zvětšují tak váš prostor.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.