Představení série

Fevo

Efektivní krása masivního dřeva

Propracovaný 3D design - Efektivně krásný

Poutavá čela nábytku Fevo definují jedinečný a zvláštní vzhled této řady nábytku z masivního dřeva. Propracované a detailní ruční zpracování vytváří filigránský a vysoce kvalitní celkový vzhled s efektním 3D vzhledem čel nábytkových dílů. Tato řada je určena všem milovníkům interiérů, kteří si uvědomují svůj styl, a lidem, jejichž nábytek by měl odrážet mnoho tváří jejich osoby. A jedno je jisté: mistrně zpracovaný nábytek je absolutní ozdobou každého obytného prostoru.

Fevo - Senzační série z masivního dřeva

Nový nábytek řady Fevo nadchne svou moderní elegancí.

Akáciové dřevo ve svých nejkrásnějších barvách

Jedno dřevo, dvě krásné barvy. Nábytková řada Fevo se dodává ve dvou různých povrchových úpravách.

Naše oblíbená přírodní akácie je ne nadarmo naší první volbou u velkého počtu našich sérií. Krásný přírodní odstín akácie s lehkými žlutými až červenými nuancemi vyzařuje v každém obývacím pokoji tak příjemné teplo a přirozenost, že se ho nemůžete nabažit. Zrno přírodního produktu je nádherně rozmanité ve své neměnné barevnosti a v každém případě jedinečné. Nábytek skvěle doplňují kvalitní stříbrné nožky z nerezové oceli ve filigránském provedení.

Hnědá barva akácie naopak dodává místnosti trochu více klidu. Díky matnému odstínu působí kvalitní výtvory z masivního dřeva ještě sofistikovaněji a obývací prostor zabírají příjemně nenápadně. V kombinaci s moderními matně černými podpěrnými nohami z robustního kovu je nábytek vyroben tak, aby vydržel.

Přírodní Akácie

Hnědá Akácie

Polohy nohou

U řady Fevo vám dáváme velkou volnost při rozhodování o poloze nohou. Nožičky můžete umístit podle svého výběru do tří různých poloh a namontovat je buď ve verzi otočené ven, nebo dovnitř.

Nízké desky - plovoucí nebo na stylových nožkách

S odpovídající sadou kování můžete nízkou desku Fevo bezpečně připevnit ke stěně a vytvořit tak působivý vzhled bez tíže. Montáž na stěnu je nejen velmi stylová, ale má i praktické výhody: Pod televizní deskou lze snadno uklízet vysavači nebo roboty. Pro stěny s nízkou nosností nebo příčky však doporučujeme podpěrné nožičky z kovu v matné černé barvě nebo v případě přírodního akátu ze stříbrné vysoce kvalitní nerezové oceli. Minimalistický design opěrných nožiček se hodí k mnoha stylům a nekrade pozornost propracovaným čelům.

Kompletní vybavení nábytkem z masivu Fevo

Pro celkový harmonický obraz vašeho obývacího pokoje a jídelny jsme si s vývojem řady Fevo pohrávali tak dlouho, dokud nebylo možné vytvořit kompletní vybavení se vším, co k němu patří. Od působivého spodního panelu v různých velikostech a provedeních, přes elegantní příborníky a police, vitríny s velkorysými skleněnými čely až po malého společníka k pohovce: konferenční stolek.

Vitríny

Klasika v nábytkářském průmyslu se v posledních letech vrací na scénu. Ušlechtilé vitríny Fevo umožňují prostřednictvím velkorysých skleněných čel sdílet obytný prostor s nejkrásnějšími oblíbenými kousky, ale zároveň je chrání před prachem a opotřebením. Vystavte své oblíbené nádobí nebo cenné sběratelské předměty do vitrín z masivního dřeva a jistě si vysloužíte jeden či dva závistivé pohledy návštěv.

Příborníky

Tyto úložné zázraky září nejen svými vnitřními hodnotami, ale díky svým velkým 3D čelům působí v místnosti skutečně impozantně. Praktické rozdělení pomocí přihrádek a dvířek umožňuje za půvabnými čely přehledně a čistě uložit nejrůznější předměty.

Nízké stolky

Nízké desky se obvykle používají k podepření televizoru nebo v případě závěsných televizorů k optimálnímu uložení příslušenství. Proto se s tímto nábytkem často setkáte pod názvem televizní stolek nebo televizní nábytek.
Téměř všechny lowboardy mají otevřené a uzavřené prvky. Do zásuvek lze pohodlně uložit všechny kabely, DVD a další příslušenství. Otevřené police jsou vyhrazeny pro přijímač, protože se tak zabrání přerušení signálu dálkového ovládání.

Police

Propracovanou sérii z masivního dřeva doplňují i odpovídající police. Díky kombinaci otevřených a uzavřených prvků můžete vhodně prezentovat své oblíbené knihy, vázy a trofeje a ještě bez problémů uložit drobné předměty.

Konferenční stolek

Aby byl vzhled obývacího pokoje kompletní, nesmí chybět odpovídající konferenční stolek. Věrný společník pohovky už dávno není jen praktickou poličkou na dálkové ovládání, nápoje a občerstvení. Díky zásuvkám a přihrádkám můžete do stolků v obývacím pokoji uložit více, než jste si mysleli.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.