Představení série

Juwelo

Přineste si krásu přírody domů

Střed století v moderní interpretaci

Designéři, kteří formovali 50. a 60. léta, jako například Walter Gropius nebo Charles Eames, uměli stylově kombinovat klasiku a modernu. Nábytek ve stylu poloviny století si i dnes nachází své místo jak mezi příznivci vintage, tak v domácnostech vyznavačů moderních a svěžích stylů zařizování. Tento svěží vítr přinášíme do naší řady Juwelo díky nápadné kamenné dýze, která byla na čela nábytku nanesena v tenké vrstvě. Pravý kámen dosahuje nejen působivých vizuálních efektů, ale zaujme i drsným dojmem kamene vytvořeného přírodou.

To nejlepší ze všech

Objevte, jak se klasický design a přírodní materiály spojují ve stylové symbióze díky novým technikám.

Klenoty přírody

Kombinace dvou materiálů, které byste možná nečekali, ale které v kombinaci vypadají ještě působivěji než samostatně.

Přírodní akácie

Dřevo robustního akátu lze díky příjemnému hnědému odstínu a jemné kresbě snadno kombinovat s mnoha styly nábytku. Odolnost a nadčasový a elegantní vzhled akátového dřeva jsou zárukou, že se z tohoto nábytku budete těšit po dlouhou dobu.

Kamenná dýha

Skutečný kámen jako materiál pro navrhování nábytku je již několik let na vzestupu. Není divu, protože tenký břidlicový kámen lze flexibilně aplikovat na různé podklady a otevírá tak zcela nové možnosti pro dosažení efektních akcentů.

Funkce Push-to-open

V naší řadě Juwelo jsme se jednoduše zcela oprostili od rukojetí. Místo toho jsme použili mnohem elegantnější řešení: moderní způsob otevírání zásuvek a dvířek představuje mechanismus push-to-open. Zde je na vnitřní straně nábytku připevněn závěs, který lehkým tlakem opatrně otevírá čela. Otravné zachytávání o vyčnívající úchytky je nyní minulostí. A kromě toho, že je bezúchytkový design vizuálně přitažlivý, usnadňuje také čištění nábytku.

Elegantní kontrasty

Dalším designovým prvkem je černá spára, která byla použita kolem kamenné dýhy. Díky tmavému rámu se oba přírodní materiály od sebe ještě lépe odlišují. Navíc jsou tak barevně vyzvednuty filigránské kovové nožky, což zajišťuje ještě harmoničtější celkový vzhled nábytku.

Ochrana proti převrácení

Vysoké skříňě

Odpovídající protějšek příborníku Juwelo nevyužívá šířku, ale výšku místnosti. Vysoká skříňka chytře nabízí spoustu úložného prostoru, aniž by působila objemně.

Kromě praktické funkce strážce pořádku funguje vysoká deska také jako užitečný úložný prostor. Tímto způsobem můžete vyzdobit obývací pokoj a šikovně vystavit své oblíbené kousky.

Komody

Podlouhlá komoda nabízí dostatek prostoru pro všechny druhy věcí, které je třeba přehledně uložit. V závislosti na zamýšleném použití byste měli příborník vybírat podle velikosti a počtu zásuvek nebo přihrádek. Kromě toho je možné vestavěné police za dvířky obloženými břidlicí několika pohyby ruky vyjmout, aby bylo možné uložit vyšší předměty. Vázy, lampy a další dekorace lze umístit a vystavit na horní straně příborníku.

Nízké skříňky

Nízké skříňky se obvykle používají k podepření televizoru nebo v případě závěsných televizorů k optimálnímu uložení příslušenství. Proto se s tímto nábytkem často setkáte pod názvem televizní stolek nebo televizní nábytek.

Téměř všechny nízké skříňky mají otevřené a uzavřené prvky. Do zásuvek lze pohodlně uložit všechny kabely, DVD a další příslušenství. Otevřené police jsou vyhrazeny pro přijímač, protože se tak zabrání přerušení signálu dálkového ovládání.

Konzolové stolky

Nový konzolový stolek Juwelo je dekorativní a praktický zároveň, ať už jako konzola v předsíni nebo stylový stůl v domácí kanceláři.

Dvě úzké zásuvky nabízejí prostor pro drobné předměty, jako jsou psací potřeby nebo klíče, a nastavují skutečné vrcholy s jednotlivými břidlicemi.

Co je třeba vědět

Již několik let se kámen nepovažuje pouze za materiál pro venkovní použití, ale nachází stále více nových aplikací i uvnitř domu. Vzhledem k tomu, že se podařilo pomocí různých kroků zpracování přeměnit kámen na tenkou desku, neexistují pro jeho použití téměř žádné limity. Aby se materiál, který je ze své podstaty poměrně nepružný, při zpracování nelámal, je ošetřen polyesterovou pryskyřicí a skleněnými vlákny. Povrch se nebrousí, aby se zachovala štěpná a nerovná struktura, která kámen tvoří. To vám dává možnost použít kámen jako designový prvek nábytku v interiéru, aniž byste museli tahat tuny vážící kolosy.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.