Představení série

Kayu

Působivé a expresivní

Kayu zachycuje život

Řada Kayu kombinuje mimořádný 3D vzhled a úchvatný moderní design se silou přírodního akáciového dřeva. Bez jakýchkoli umělých pigmentů rozvíjí každý kus nábytku ze série KAYU svou mimořádně intenzivní krásu a navždy změní váš domov.

Výjimečný design a přirozenost

Poznejte KAYU, úchvatnou sérii z masivního dřeva plnou espritu a sofistikovanosti.

Nábytek z masivu KAYU - akáciové dřevo a jeho přirozená krása

Pro sérii KAYU bylo použito pouze obzvláště tvrdé masivní dřevo akácie. Abychom zachovali pevnost, elegantní kresbu a zářivě krásnou barvu přírodního dřeva, spoléháme se výhradně na kvalitu tohoto jedinečného materiálu a při ošetřování dřeva nepřidáváme žádné umělé barviva. Nechte se  inspirovat jedinečnou intenzitou a krásou, kterou dokáže vytvořit pouze přírodní materiál jako je právě akácie.

Jen masivní dřevo může být tak vzrušujícím způsobem kreativní

KAYU inspiruje svým jedinečným designem s propracovaným 3D vzhledem. Elegantní, ale nikdy ne strohý, moderní, ale nikdy ne chladný, působivý, ale nikdy ne vtíravý – KAYU jedinečným způsobem spojuje okouzlující živost s nadčasově krásným stylem. Protože někdy není třeba dělat kompromisy.

Jemná podnož nebo možnost zavěšení na stěnu

U televizních stolků ze série KAYU si můžete vybrat mezi podnoží ve tvaru V nebo montáží na stěnu či, díky níž se nábytek zdánlivě vznáší. Díky kvalitní sadě kování lze stylové televizní stolky namontovat na stěnu s dostatečnou nosností, takže nestojí na podlaze. Tato možnost není jen vizuálním lákadlem, ale může také usnadnit úklid pomocí vysavačů (robotů).

Příborníky

Příborníky Kayu jsou k dispozici v různých velikostech. Za vysoce kvalitními čely se skrývá dostatek úložného prostoru pro všechny vaše osobní věci. Obzvláště elegantní a důmyslně zpracovaný design s elegantními 3D čely dodá každé místnosti nápadně krásnou atmosféru. Impozantní kusy nábytku lze skvěle kombinovat, ale zejména rozvinou svůj jedinečný účinek jako solitérní kusy nábytku.

Nízké desky

Nízké desky Kayu vám nabízejí nejen elegantní design, jedinečně krásné 3D fronty v neodolatelně přírodní barvě, ale také mnoho velikostí a praktických funkcí. Ať už dáváte přednost otevřeným přihrádkám s kabelovými kanály nebo dvířkům pro uložení osobních věcí, u Kayu najdete přesně takovou nízkou desku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Na výběr máte také filigránské V-nohy z vysoce kvalitní nerezové oceli nebo neviditelnou montáž na stěnu, díky níž se lowboard Kayu bude zdánlivě vznášet.

Konferenční stolky

Konferenční stolky Kayu se díky svému přirozeně krásnému vzhledu a modernímu designu hodí do každého interiéru a lze je kombinovat nejrůznějšími způsoby s nejrůznějšími barevnými odstíny. Velkorysé stolové desky a zásuvky nebo přihrádky nabízejí dostatek prostoru pro dálkové podmínky, knihy, časopisy a mnoho dalšího. Snadno tak udržíte pořádek a zapůsobíte elegantním stolkem do obývacího pokoje, který upoutá pozornost každého.

Vitríny a police

Se skleněnými vitrínami a policemi od Kayu můžete svým nejcennějším pokladům a dekorativním předmětům poskytnout dokonalé místo, které jedinečným způsobem dotvoří scénu ve vašich místnostech. Všechny modely vitrín, které jsou k dispozici v různých velikostech, dokonale upoutají pozornost svým nápaditým designem a hodí se ke každému stylu interiéru.

Akáciové dřevo ve své nejpřirozenější podobě - zachovejte svůj nábytek Kayu krásný po dlouhou dobu

  • Dřevo je živý materiál, jehož intenzita barvy se postupně mění. Tím, že nábytek Kayu nebudete umisťovat na přímé sluneční světlo nebo do blízkosti zdrojů tepla, zajistíte, že se tento proces neurychlí.
  • Nejpříjemněji se váš nábytek Kayu bude cítit při stálé teplotě a vlhkosti kolem 60 %.
  • Pro čištění stačí nábytek pravidelně oprašovat měkkým hadříkem a v případě potřeby jej otřít trochou vlažné vody s neutrálním mýdlem.
  • Nepoužívejte prosím žádné drsné čisticí prostředky, drátěnky, oleje na údržbu ani vosky!
    – U konferenčních stolků Kayu dbejte na okamžité odstranění rozlitých tekutin kuchyňskou utěrkou. Zde doporučujeme podložky a podtácky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.