Představení série

Lanzo

Nadčasový design pro smyslnou relaxaci

Klasicky přímočarý design od podlahy ke stropu v kombinaci s kvalitním měkkým čalouněním sedáků Nossag / vlnovým pružením a nádherně měkkými polštáři činí z pohovky Lanzo působivou sérii. Impozantní design s velkorysými područkami a vynikající zpracování ušlechtilých materiálů se až do nejmenšího detailu soustředí na vaše osobní pohodlí při sezení a relaxaci, kterou si zasloužíte každý den.

Takto neobvyklá je nová řada nábytku

Úžasně univerzální a ideální pro váš obývací pokoj - The Lanzo Fashion

Úžasně univerzální a ideální pro váš obývací pokoj – Modely Lanzo Abyste i vy mohli najít svou dokonalou pohovku Lanzo, vyvinuli jsme různé verze pohovky Lanzo, které lze začlenit do co nejvíce typů obývacích pokojů. Proto Lanzo nabízí velké pohovky, rozkládací pohovky a rohové pohovky v různých velikostech. U velké pohovky a menších rohových pohovek se můžete rozhodnout, zda si Lanzo koupíte s odpovídajícím podnožníkem, nebo bez něj. S podnožkou můžete snadno zvětšit plochu na ležení nebo podnožku použít jako odkládací stolek či další místo k sezení. Přesně podle vašich představ.

Typy pohovek

Velká pohovka

k dispozici s taburetem i bez taburetu

Rohová pohovka

k dispozici s taburetem i bez taburetu

Rohová pohovka velká

Obývací krajina

Všechny typy pohovek jsou k dispozici v hloubkách sedáku L a XL

Rozhodněte se sami, jak chcete sedět! Hloubky sedadla Lanzo L a XL

U modelu Lanzo vám nabízíme dvě různé hloubky sedáku, abyste mohli sedět přesně tak pohodlně, jak vám to vyhovuje.

Hloubka sedadla L

Hloubka sedáku verze L je 50 cm. To znamená, že sedíte velmi pohodlně, ale stále přiměřeně rovně.

Hloubka sedadla XL

S hloubkou sedáku 85 cm se hloubka sedáku XL zaměřuje na úplnou relaxaci v uvolněné poloze.

Elegantní nebo mimořádně útulné - Lanzo má pro vás tu správnou potahovou látku.

Jak luxusní a pohodlná pohovka nakonec skutečně je, závisí na výběru správné látky. Proto jsme věnovali maximální péči sestavení jedinečně krásných potahů s dokonale sladěnými odstíny. Díky nim získá vaše nová pohovka Lanzo styl, který dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje a díky němuž vám bude každý den rychleji bít srdce. Všechny potahové látky jsou mimořádně jemné na dotek a šetrné k pokožce, zároveň jsou trvanlivě pevné a příjemně snadno se čistí.

Mikrovlákno šedé

Mikrovlákno khaki hnědá

Mikrovlákno černé

Umělá kůže Vintage Anthracite

Bouclee Cream-White

Šňůra béžová

Šňůra stříbrnošedá

Lanzo je kolekce pohovek, která vám jedinečným způsobem umožní objevit, že máte právo na skutečný odpočinek ve stylovém prostředí!

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.