💣 AKCE ČERVENEC 👉 DPH MÍNUS = SLEVA 21 % NA CELÝ SORTIMENT S KÓDEM DPHMINUS21 💣

Představení série

Vždy hledáme jedinečnost. Protože jen v ní je pro nás skutečná krása. Nejlepší inspiraci nacházíme stále znovu v přírodě. Ať už v jemné struktuře dřeva, v drsné síle masivního kamene nebo v drobnostech, které jsou často očím neviditelné. A které jsou přesto jedinečně dokonalé. V případě SOLU to byl pohled na jedinečné uspořádání rostlinných buněk, který nás nikdy nepustil. Tento pohled nás inspiroval k úchvatné sérii, která si vyžádala veškeré naše schopnosti a kreativitu a s níž jsme jako designéři nábytku opět přerostli sami sebe.

Krása přírodní struktury zachycená ve skvělých kusech nábytku – to je naše vize SOLU

Jakmile nás nějaký nápad chytne, nemůžeme se ho pustit. Po první vizualizaci bylo jasné, že musíme naši vizi série Solu realizovat, protože přenesení přírodních struktur na masivní dřevo nám vyrazilo dech – výsledek byl tak živý, dynamický a jedinečný. Vývoj vyžadoval veškeré naše znalosti a know-how. Pro frézování jedinečných dvířek byly nutné přesné výpočty. Bylo třeba vybrat mimořádně pevný materiál a najít dodavatele, který pochopil naši vizi a dokázal ji realizovat s nejvyšší řemeslnou kvalitou. Neustálé kontroly kvality, neustálé testování materiálů a výrobních postupů a velká porce trpělivosti nám nakonec přinesly úspěch. Zrodila se řada Solu, která předčila naše nejvyšší očekávání. Protože ještě nikdy nebyla krása přírody tak působivě zachycena v kusu nábytku pro vás a váš domov.

Nechte se fascinovat sérií SOLU

Zobrazit celou sérii

SOLU – Design a funkce v dokonalosti

Stejně jako veškerý nábytek DELIFE by vám měla i série SOLU přinášet nejen každodenní radost díky svému fascinujícímu designu, ale měla by vám také pomáhat udržovat pořádek a bezpečně ukládat vaše oblíbené předměty. Proto v designovém nábytku SOLU najdete také praktická dvířka a zásuvky. Dvířka a zásuvky jsme rozdělili tak, aby dokonale ladily s 3D vzorem přední strany a nic nikde nenarušily.

Zobrazit celou sérii

Zapuštěné kliky dvířek a šuplíků

Celoplošná, téměř neviditelná zapuštěná rukojeť vám usnadní rychlé a snadné otevírání dvířek a šuplíků.

Otevírání šuplíků pomocí push-to-open

Díky praktické funkci push-to-open stačí k otevření středových šuplíků lehké stisknutí.

Soft – Close pro snadné zavírání

Funkce tichého zavírání zajistí, že dvířka nikdy nebouchnou, ale zavřou se tiše, jemně a automaticky.

SOLU – Vhodné pro každou podnož DELIFE

Jak od nás očekáváte, chceme vám dát svobodu při hledání dokonalého nábytku pro. Proto jsou TV stolky a komody SOLU kompatibilní se všemi podnožemi DELIFE. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Efektní podnož nebo montáž na stěnu

U TV stolku si můžete vybrat mezi podnoží nebo možnosti montáže na stěnu, díky níž se nábytek zdánlivě vznáší. Díky odpovídající sadě kování lze stylové TV desky připevnit na stěnu s dostatečnou nosností a nestojí na podlaze. Nejde jen o vizuální poutavost, tato možnost může také usnadnit úklid pomocí vysavačů (robotů).

Série Solu – Naše vize je jen začátek

Příborníky

Příborníky SOLU ve dvou velikostech osvěží každou místnost svou nekonečně krásnou přirozeností a jako solitérní nábytek působí nadčasově.

 
Zobrazit produkty

TV Stolky

Jedinečné TV stolky SOLU jsou v nabídce ve třech různých velikostech, aby vytvořily dokonalý středobod vašeho obývacího pokoje.

 
Zobrazit produkty

U TV stolku si můžete vybrat mezi podnoží nebo možnosti montáže na stěnu, díky níž se nábytek zdánlivě vznáší. Díky odpovídající sadě kování lze stylové TV desky připevnit na stěnu s dostatečnou nosností a nestojí na podlaze. Nejde jen o vizuální poutavost, tato možnost může také usnadnit úklid pomocí vysavačů (robotů).

To je dobré vědět!

Také pro SOLU používáme pouze akáciové dřevo z přísně kontrolovaného, trvale udržitelného pěstování.