💣 AKCE ČERVENEC 👉 DPH MÍNUS = SLEVA 21 % NA CELÝ SORTIMENT S KÓDEM DPHMINUS21 💣

Představení série

Stonegrace – umělecký nábytek ze dřeva a kamene

Naše řada z masivního dřeva Stonegrace jednoduše ukazuje, že byla vytvořena s touto zvláštní touhou, s nezkrotnou touhou po novém, vzrušujícím, nejlepším. Kreativita, intuice a odvaha vyústily v jedinečné kusy nábytku, na které prostě nezapomenete. Dýha z pravého kamene, masivní vzácné dřevo a kov jsou kombinovány v důmyslné výrobě a vytvářejí nadčasová mistrovská díla nábytkářského umění. Ať už se jedná o složité frézování, stylové prvky z velkých dob inovace nábytku nebo prostě jen o vynikající zpracování – kouzlu našeho Stonegrace prostě neuniknete. Ať už jde o nízkou desku, konferenční stolek nebo komodu, jakmile jednou propadnete půvabu tohoto skvělého nábytku z kamenné dýhy, vaše království se navždy změní. A vy také…

Půvab s kamennou dýhou

Poznejte působivou řadu nábytku Stonegrace od společnosti DELIFE všemi smysly.

Klenoty přírody

Ve Stonegrace se působivě krásné kontrasty setkávají v jedinečné harmonii. Živé jemnozrnné akátové dřevo v elegantním přírodním tónu se setkává s nadčasovou tmavou kamennou dýhou; v teplé hnědé barvě kombinujeme hodnotné masivní dřevo se světlou břidlicovou dýhou. Zvýrazněné, pulzující kontrasty se spojují v dokonalý celek, v mistrovská designová díla, která vás budou znovu a znovu těšit.

Přírodní akácie

Robustní dřevo akácie lze díky jeho přirozenému zlatavému lesku a jemné kresbě kombinovat s mnoha styly nábytku a vytváří příjemně přátelskou atmosféru.

Tmavá kamenná dýha

Elegantní přírodní akáciové dřevo je v kontrastu s tmavou třpytivou kamennou dýhou, která dodává dřevu ještě větší strukturu a živost tím, že elegantně rámuje přírodní materiál v bohatém kontrastu.

Hnědá akácie

Zvláště odolné akáciové dřevo, které je zabalené do jemného matného hnědého odstínu a odolné proti poškrábání, vyzařuje elegantní teplo a okouzlující individualitu.

Dýha ze světlého kamene

Tenký břidlicový kámen v nápadně krásném a světlém odstínu lichotí tmavému akáciovému dřevu a fascinujícím způsobem zvýrazňuje jeho odstín a strukturu.

Stonegrace – Nábytek s dýhou z pravého kamene

Veškerý nábytek z masivního dřeva z naší řady Stonegrace zaujme především rámem z kamenné dýhy v tmavých tónech, díky němuž je každý příborník, konferenční stolek nebo zrcadlo jedinečné.

Je kamenná dýha skutečně vyrobena ze skutečného kamene?

Ano, opravdu! Kameny, které se dobře štípou, jako je například břidlice, se při výrobě nábytku nařežou na neuvěřitelně tenké plátky o tloušťce asi 0,8 mm a vyztuží se směsí skelné horečky a polyesterové pryskyřice. Díky tomu je dýha pružnější a méně křehká. Tenký kámen se pak nanáší na podkladový materiál. U nás je to obvykle dřevovláknitá deska střední hustoty. Podle našeho názoru kamenná dýha nejlépe drží na tomto hladkém materiálu a je tak dobře chráněna proti případným zlomům a prasklinám.

S materiálem Stonegrace si kamenná dýha zachovává svůj drsný povrch, protože právě tak se tento velmi jedinečný vzhled krásného kamene jednoduše prosadí a je plný vzrušujících nuancí.

Stonegrace Čtyři jedinečné designy – pozoruhodně krásná řada nábytku

Maličkosti v životě často znamenají velký rozdíl, a to je i případ naší řady Stonegrace. Ať už se jedná o vysokou desku nebo konferenční stolek, tato série zaujme mistrně zpracovanými detaily, jako je tmavá kamenná dýha nebo jemné frézování dřeva na čelních plochách.

Design 1

Rovný design byl dokončen jedinečným pásem z jemné břidlice a působí elegantně v každém interiéru s rovnými liniemi.

Design 2

Použití přirozeně zakřivené hrany stromu v kombinaci s ušlechtilým pásem břidlice dodává každému kusu nábytku v této designové variantě působivě živou dynamiku, která dodá každé místnosti nesrovnatelnou atmosféru.

Design 3

Světlá nebo tmavá kamenná dýha jako pasparta rámuje modely Stonegrace a umně zvýrazňuje elegantní kresbu a barevnost cenného akátového dřeva.

Design 4

Tento design inspiruje nejen použitím elegantní tmavé břidlice, ale především propracovaným frézováním čel, které dodává těmto kusům nábytku velmi zvláštní charakter.

V čem je Stonegrace tak výjimečná a půvabná?

Nezbytné vybavení obývacího pokoje

Příborníky

U společnosti Stonegrace můžete očekávat nádherný výběr módních příborníků v různých provedeních kamenné dýhy. Jedinečně krásné modely vám nabídnou přesně tolik prostoru navíc, kolik potřebujete, a bez ohledu na to, ve které místnosti je použijete, přitáhnou všechny pohledy.

Nízké skříňky

Nízké skříňky od společnosti Stonegrace jsou navrženy tak rozmanitým způsobem, že působivě splňují všechny požadavky na moderní televizní stolek. Ať už se jedná o různé přihrádky na spotřební elektroniku, zásuvky nebo dvířka skříňky na média všeho druhu, u Stonegrace vždy najdete přesně takový design, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Všechny nízké stolky jsou k dispozici s filigránskými V-nohami, ale lze je také snadno připevnit přímo na stěnu pomocí našeho nástěnného držáku.

Stůl v obývacím pokoji

Obývací stoly řady Stonegrace nadchnou svým designem s rovnými liniemi, filigránovým vzhledem díky elegantním nohám ve tvaru V a promyšlenou funkčností s dalšími zásuvkami a přihrádkami pod deskou stolu. Praktické, ale především působivě krásné.

Police

Díky malému, ale velmi úspěšnému výběru regálů vám Stonegrace nabízí jedinečné místo pro uložení vašich knih, záznamů a prostě všech věcí, které máte rádi a které chcete mít vždy na očích. Asymetricky uspořádané police Stonegrace dodají každé místnosti příjemně dynamický vzhled.

Vitríny

Prosklené skříně řady Stonegrace kombinují jedinečný design kamenné dýhy s velkým a dekorativním prostorem pro vaše poklady, vzpomínky a oblíbené kousky, které si vždy zaslouží to nejlepší místo ve vaší domácnosti. Některé modely mají přídavné zásuvky, které vám pomohou udržet pořádek a uložit nejrůznější předměty denní potřeby mimo dohled. 

Mnohem jednodušší, než si myslíte – Díky těmto tipům zůstane váš nábytek Stonegrace dlouho zářivě krásný.

  • Komody Stonegrace pravidelně oprašujte prachovkou s měkkým peřím. Pokud se nečistoty usadily v těžko přístupném rohu, můžete zkusit zbytky prachu jednorázově odstranit (buďte opatrní) měkkým zubním kartáčkem, aniž byste jej pevně položili na zem
  • K základnímu čištění obvykle stačí trocha vlažné čisté vody a měkký bavlněný hadřík. U akátového dřeva je nejlepší otírat lehce a bez velkého tlaku ve směru vláken. Při silnějším znečištění můžete do vody přidat kapku neutrálního bezbarvého mýdla. Dávkujte mýdlo opatrně, aby nedošlo k poškození materiálu.
  • Pokud vaše voda obsahuje velké množství vápna, vyleštěte kamennou dýhu po vyčištění zcela do sucha, abyste zabránili vzniku skvrn od vody.
  • Nohy a knoflíky je lepší vždy ihned po čištění osušit, aby se zabránilo vzniku skvrn a pronikání vlhkosti do případných mikropoškození.
  • Jednou nebo dvakrát ročně můžete také ošetřit knoflíky a nožičky speciálním čističem kovů z obchodu pro kutily. Doporučujeme však, abyste před čištěním knoflíky sundali a byli obzvláště opatrní, aby se čisticí prostředek nedostal do kontaktu se dřevem nebo dýhou.
  • Stejně jako vy má i váš nábytek Stonegrace příjemné klima se stálou vlhkostí 55 % a ideální pokojovou teplotou 22 stupňů.
  • Akátové dřevo rádo reaguje na přímé sluneční světlo načervenalou změnou barvy, tento proces můžete výrazně zpomalit pomocí stinného místa.
  • Nikdy neumisťujte nábytek Stonegrace ven, výkyvy teplot a vlhkost by jej mohly zcela zničit.