💣 AKCE ČERVENEC 👉 DPH MÍNUS = SLEVA 21 % NA CELÝ SORTIMENT S KÓDEM DPHMINUS21 💣
20. 1. 2023

DELIFE | Vstupuje na český trh | 2023

By Leoš Sadil on Informace pro zákazníky

Německý výrobce kvalitního nábytku vstupuje od Ledna 2023 na český trh. Můžete se těšit na nové designy nábytku za dobré ceny.

Od ledna 2023 vstoupila na český trh společnost Delife, výrobce kvalitního a designového nábytku.

Společnost Delife vznikla v roce 2008 a již během takto krátké doby se stala jednou z Top 50 nejúspěšnějších bavorských firem. Jsme připraveni poskytovat kvalitní a pěkný nábytek i českým zákazníkům.

Široký sortiment | Vysoká kvalita | Rychlé dodání | Špičkový servis

Exkluzivní nábytek, který prostřednictvím své zvláštní kreativity, kvalitního zpracování a jedinečného krásného designu vypráví jedinečné příběhy a promění vaše čtyři stěny v království, nás inspiruje a uchvacuje znovu a znovu každý den.

Více jak 500 000 zákazníků od roku 2008

Od roku 2008 sdílíme naši radost ze všeho krásného a naši vášeň pro stále nové, individuální a jedinečné nápady na zařizování s více než půl milionem zákazníků, kteří oceňují zvláštní bydlení a bydlení stejně jako my.

V DELIFE vám nechceme nabízet jen jedinečný nábytek, jako je masivní dřevěný nábytek vyrobený z cenného akáciového dřeva nebo jemného sheeshamu: nákup nábytku u nás by pro vás měl být vždy pohodový, bezpečný a prostě opravdu dobrý zážitek.

Protože víme, že koupit si moderní pohovku nebo jedinečný stolek na okraji stromu je především otázkou důvěry. Proto vám nabízíme nejen nádherný čalouněný nábytek a zařízení z masivního dřeva, ale také rychlou a snadnou doručovací službu, mnoho individuálních a bezpečných platebních metod.

Stoly
Pohovky
Stolky