Představení trendu

Industriální styl

od DELIFE

Toto je Industrial Style od DELIFE

Silné materiály, jako je ocel, kůže a málo opracované masivní dřevo v přírodních barvách, se zde setkávají s kontrastními světlými tóny, které vytvářejí senzační akcenty.

“Záměrné stopy používání, vintage vzhled a opotřebení dělají z každého kusu nábytku jedinečné umělecké dílo, které je stejně individuální jako lidé, kteří si tento styl nábytku vybrali.”

Indra

Interiérová stylistka společnosti DELIFE

Industriální styl

Příslušenství

Bez zbytečných kudrlinek, ale s několika dobře umístěnými dekorativními prvky z hrubého dřeva nebo kovu v matně černé barvě, je styl dotvořen.

Komody a skříně

Industriální styl má rád pořádek, proto je obzvlášť důležité, aby komody nabízely dostatek úložného prostoru. Ukážeme vám, jak mohou zároveň vypadat opravdu dobře.

Pohovky

Citlivé nebo útulné látky se sem nehodí – místo toho zde pohovky bodují vysokou odolností a povrchy, jako je umělá kůže ve vintage vzhledu.

Jídelní stoly

Stolujte u jídelního stolu se skutečným šarmem a charakterem. Ať už se jedná o hrubý povrch a kartáčovanou nerezovou ocel, nebo hladký stůl s hranou stromu a černým kovovým rámem.

Židle

V široké nabídce židlí najdete také modely s koženým vzhledem a výraznými rámy, které se hodí k tomuto syrovému stylu.

Svítidla

Beton je již několik let oblíbeným designovým prvkem a také lampy z betonu jsou velmi žádané.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

5% slevu

Na všechny produkty

Spravovat Souhlas s cookies

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.